Rolety Rzymskie

Rolety Rzymskie

Rolety Rzymskie - wybierz coś dla siebie

Rolety rzymskie to wyjątkowe rozwiązanie dla osób poszukujących połączenia funkcji rolety, z atutami jakie mają zasłony. Rolety wykonuje się z materiału, który sprawia, że wyśmienicie wkomponują się do każdego rodzaj wystroju. Dostępny jest również wachlarz kolorów i wzorów.

Dlaczego warto wybrać rolety rzymskie?

Rolety rzymskie to doskonały wybór do każdego pomieszczenia. Sprawdzą się w salonie czy sypialni, ale również doskonałym rozwiązaniem są rolety rzymskie do kuchni.

Rolety rzymskie to mnóstwo zalet dla twojego wnętrza. Należą do nich:

  • Funkcjonalność: Rozwiązanie dla osób, które chciałyby przyozdobić swoje okna efektownymi zasłonami, ale nie chcą zrezygnować z możliwości, jakie dają rolety. Rolety rzymskie są też łatwe w montażu i obsłudze.
  • Stylistyka: Rolety rzymskie dostępne są w szerokiej gamie kolorów, stylów i tkanin.  Znajdziesz rolety w spokojnych tonach do sypialni czy wzorzyste rolety rzymskie do kuchni.
  • Efektowność: Rolety mają wyjątkowy sposób składania, w przeciwieństwie do żaluzji, które można złożyć do cienkiego paska i typowych rolet zwijanych na wałek. Rolety rzymskie składamy, tworząc  efektowne fałdy. Po złożeniu przypominają zasłony, świetnie przy tym wyglądając.

Rolety rzymskie -  półprzezroczyste, przezroczyste lub zacieniające

Dzięki roletom rzymskim masz całkowitą kontrolę nad ilością światła. Całkowicie złożone rolety rzymskie wpuszczą do wnętrza maksymalną ilość słońca.

Jeżeli potrzebujesz w oknie rolety, które  nie przepuszczają światła, wybierz rolety zaciemniające. Doskonale sprawdzają się w sypialniach dzieci, kiedy w ciągu dnia potrzebujemy stworzyć im komfortowe warunki do snu. To również dobre rozwiązanie dla pomieszczeń od południowej strony.

Przeciwieństwem rolet zaciemniających są rolety przezroczyste. Zrobione są z cienkiego materiału o wysokiej przepuszczalności promieni słonecznych. Sprawdzą się w pomieszczeniach od północy. Pomogą lepiej doświetlić pomieszczenie, ale zapewnią też prywatność.

Kompromisem między przezroczystymi a zaciemniającymi są rolety półprzezroczyste. Wpuszczają do pomieszczenia mniej światła niż przezroczyste, ale nie mają funkcji zamiany dnia w noc jak rolety zaciemniające. Sprawdzą się w oknach od zachodu i wschodu.

Konfigurator rolet rzymskich

Wybierając rolety rzymskie sam możesz wybrać rodzaj materiału, sposób mocowania (do sufitu, do ściany, na ramie okna czy do karnisza), wzór na rolecie i wymiar. My z przyjemnością zrobimy dla ciebie roletę wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju.

Już teraz zapoznaj się z bogatą ofertą naszych rolet rzymskich i wybierz coś dla siebie.