Styl i forma

Styl i forma

Od najbardziej ekstremalnych warunków, aż po dom i jego otoczenie, niezmiernie ważna jest jakość. Oczywiście w parze z pragnieniem jakości podąża potrzeba otaczania się przedmiotami estetycznymi i praktycznymi. Na szczęście dziś nie ma większego problemu z połączeniem tych wszystkich pragnień. Wystarczy wyobraźnia i odpowiednie produkty.

Farby epoksydowe. Powłoka nie do zdarcia

Farby epoksydowe przeznaczone są do zadań specjalnych. Dzięki odporności na czynniki zewnętrzne, a w szczególności na najbardziej niszczycielski żywioł, jakim jest morska woda i wysokie fale. Tam gdzie inne powłoki nie mają racji bytu, powłoki jotun są niezastąpione w przemyśle okrętowym. Nie straszne im ekstremalnie trudne warunki, są odporne na wysokie temperatury, rozpuszczalniki i inne związki chemiczne. Oprócz swojej wytrzymałości, farby nie mają też szkodliwego wpływu na środowisko naturalne. Poznaj jedne z najmocniejszych farb na rynku.

Markizy tarasowe (Wrocław). Praktycznie na każdą pogodę

Zasadę działania markiz zna każdy. Zapewne większość z nas miało przyjemność doświadczyć ich zbawiennego działania. Markizy tarasowe (Wrocław) chronią przed słońcem, dając zbawienny cień w najbardziej upalne dni, a zdarza się, że uratują niejedno spotkanie na tarasie, dając ochronę przed deszczem. Przemyślany i łatwy system rozwijania, jest gotowy do natychmiastowego użycia. Cała konstrukcja charakteryzuje się wspaniałym, stylowym wyglądem, a przede wszystkim ponadprzeciętną trwałością i stabilnością. W produkcji markiz wykorzystywane są najwyższej jakości materiały, impregnowane tkaniny i stopy aluminium. To ochrona najwyższej próby. Ciesz się pięknym i estetycznym wyglądem przez wiele lat.

Kwadratowe donice ogrodowe. Nowoczesny styl i forma

Piękny i zadbany ogród jest często wizytówką domu i oczkiem w głowie gospodarzy. Na jego ostateczny kształt i harmonię mają wpływ nie tylko starannie dobrane rośliny, ale również rozwiązania architektoniczne. Oczywiście w tym perfekcyjnym świecie nie ma miejsca na niedomówienia. Doskonałym uzupełnieniem ogrodowych kompozycji będą kwadratowe donice ogrodowe. Nowoczesna i jednocześnie uniwersalna forma, pięknie wrośnie w ogrodowe założenia, dodając otoczeniu nieco charakteru. Donice doskonale uzupełnią pozbawione zieleni, surowe przestrzenie. Dobrze wyglądają pojedynczo i w różnych kombinacjach. Wykonane z trwałych materiałów będą przez długie lata cieszyły wspaniałym wyglądem, a podświetlane donice przemienią każdy piękny ogród w przytulne i magiczne miejsce.