Trzy pomysły na spersonalizowany prezent

Trzy pomysły na spersonalizowany prezent

Wybór odpowiedniego prezentu dla bliskiej nam osoby jest naprawdę trudny. Zazwyczaj chcemy podarować coś wyjątkowego, bo wiemy, że ta osoba na to zasługuje. Jak pozytywnie zaskoczyć prezentem i przygotować niezapomnianą niespodziankę? Sprawdź nasze podpowiedzi poniżej.

Prezent z grawerem – takie życzenia zostaną na zawsze

Naszym pierwszym pomysłem na spersonalizowany prezent jest grawerowanie laserowe. Wybór padł na takie rozwiązanie zupełnie nie przypadkiem. Ta technika umożliwia naniesienie treści oraz obrazów na niemalże każdej powierzchni. Dodatkowo maszyna wykonuje to precyzyjnie, a każdy najdrobniejszy element jest doskonale widoczny. Możesz więc wybrać dowolny przedmiot. Może to być rzecz, która kojarzy Ci się z tą osobą lub na odwrót, tej osobie będzie przypominała o Tobie. Niezależnie od tego, czy wykonane będzie z drewna, metalu czy szkła laser wygraweruje przygotowany przez Ciebie cytat lub życzenia. Dzięki temu taki prezent zostanie na długo.

Podaruj trochę koloru bliskiej osobie

Możesz podarować ważnej osobie, własnoręcznie wykonaną figurkę w jej ulubionym kolor. Świetnie sprawdzą się do tego farby Pantone, które mają mnóstwo pięknych barw i tonacji. Możesz też przygotować kolarz. Wykorzystaj różne kolory, najlepiej takie, które będą tworzyć ładne zestawienie. Możesz zainspirować się przygotowanymi paletami lub kołem barw, które podpowie Ci, jakie odcienie będą ze sobą współgrały. Do stworzenia takiego plakatu wykorzystaj swoje dłonie. Pomaluj rękę na wybrany kolor i odbij ją na dużym brystolu. Nanieś kilka razy odciski w różnych kolorach, a następnie dopisz życzenia lub inspirujący cytat. Po oprawieniu obrazka w antyramę możesz podarować go najbliższej osobie.

Własna książka w pięknej oprawie

Czasem nie mamy wystarczająco dużo czasu, żeby przekazać komuś miłe i ważne słowa. Urodziny to taki czas, kiedy warto podarować coś naprawdę wyjątkowego, a takim przedmiotem z pewnością będzie samodzielnie napisana książka. Oczywiście nie chodzi nam o powieść na kilkaset stron. Niech to będą ważne słowa, cytaty, historie ze wspólnie spędzonych chwil, zawarte na kilkudziesięciu kartkach. To będzie naprawdę niesamowita pamiątka, zwłaszcza jak przygotujesz spersonalizowaną okładkę. Kapitałka introligatorska pomoże Ci połączyć wszystkie kartki w całość, możesz wybrać dowolny kolor, dzięki temu prezent nabierze indywidualnego charakteru. Będzie również przekazywał wiele pozytywnych emocji, które czasem trudno jest wypowiedzieć. Dzięki temu obdarowana osoba zapamięta to na zawsze.